Domekt rekuperatoriaus valdymo pultelis C6.2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Domekt 745201583
  66  su PVM
  13310 Sutaupykite 6710
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  PASTABA: atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

  Tipas
  Valdymo pultelis
  Gamintojas
  Komfovent, Lietuva
 •  

  PASTABA: atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

   

  Domekt C6 bukletas (.pdf)

   

  Išmanioji automatika C6 DOMEKT įrenginiuose

  Išmanus valdymas

  Pagrindinis C6 automatikos tikslas – savarankiškai palaikyti tinkamiausią patalpų mikroklimatą, priderinant sistemos veikimą prie kasdienių vartotojo poreikių. Mažai apie vėdinimą nusimanantiems užteks tik įjungti pultelį – automatika kontroliuos sistemos darbą, o patyrę vartotojai gali reguliuoti automatikos nustatymus pagal savo norus.

  Naujokams ir patyrusiems

  C6 valdymo automatika suprojektuota taip, kad  mažai apie vėdinimą nusimanantiems vartotojams užtenka tik įjungti pultelį ir pamiršti apie papildomą sistemos valdymą – išmanioji automatika kontroliuos sistemos darbą. Įvairūs veikimo režimai yra iš anksto užprogramuoti skirtingoms eksploatavimo sąlygoms. Patogi vartotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti vėdinimo įrenginį. Patyrę vartotojai gali reguliuoti įrenginio darbą pagal specifinius poreikius, kadangi yra numatyta daug papildomų galimybių ir nustatymų.

   

  Ką C6 automatika gali jums pasiūlyti?

  Žinokite, kiek sutaupote

  Visada žinokite, kiek su C6 automatika sutaupysite – galite stebėti įrenginio efektyvumą ir energijos suvartojimą.

  Kam švaistyti energiją, kai esate išvykę?

  Siūlome naudotis savaitiniu veikimo tvarkaraščiu: galima nusistatyti iki 20 įvykių ir juos priskirti savaitės dienoms, tokiu būdu neeikvosite elektros energijos, jei tuo metu nesate namuose ir jausitės komfortiškai sugrįžę. Išvykstate atostogų? Pagalvojome ir apie tai! Atostogų tvarkaraštyje nustatykite savo atostogų datas – tomis dienomis įrenginys veiks minimaliai, palaikydamas oro cirkuliaciją patalpose.

  Vėsinimas lauko oru

  Kai patalpų oro temperatūra viršija nustatytą reikšmę, o lauke tuo metu yra vėsiau nei patalpoje, automatiškai blokuojama šilumogrąža, kiti šildymo/aušinimo procesai ir vėsinimas vykdomas tik lauko oru.

  Komfortiška temperatūra

  Temperatūros išsaugojimas – mažinant vėdinimo intensyvumą bando išlaikyti komfortiškos temperatūrinės sąlygos patalpoje, t.y. neleidžia ataušinti ar per daug prišildyti patalpas.

   

  Nuotolinis valdymas

  C6 valdymo automatikoje yra integruotas web serveris, suteikiantis galimybę vėdinimo įrenginį valdyti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu nuotoliniu būdu. Mobilioji programėlė “Komfovent Home” ir valdymo pultelis turi analogišką sąsają, todėl įrenginio valdymas bus paprastas ir patogus.
  Jei turite išmanųjį namą – galite prijungti įrenginį prie PVS, nes C6 automatika turi įdiegtus ModBus, BACnet protokolus.

   

   

  C6.1 valdymo pultelis

  • Spalvotas, lietimui jautrus LED ekranėlis
  • Išsamus parametrų atvaizdavimas
  • Visi veikimo parametrai nustatomi ir keičiami pačiame pultelyje

  C6.2 valdymo pultelis

  • Modernus pultelis su lietimui jautriais mygtukais
  • Gamykliškai nustatyti parametrai
  • Visi veikimo parametrai nustatomi ir keičiami išmaniaisiais telefonais ar kompiuteriu