Mitsubishi Electric šilumos siurblys oro kondicionierius MSZ-AP50VGK / MUZ-AP50VGH

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK / MUZ-AP50VGH
  186681 su PVM
  Radote pigiau? Parašykite mums!
  Į krepšelį 

  PASTABA: atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.  

  Tipas
  Sieninis Inverter
  Galia šaldyme/šildyme, kW
  5,0 (1,4-5,4) / 5,8 (1,4-7,3)
  Vidaus bloko matmenys, mm
  299x798x219
  Lauko bloko matmenys, mm
  550x800x285
  Energetinė klasė šaldyme/šildyme
  A++ / A++
  Darbinis rėžimas šaldyme
  -10 C°
  Darbinis rėžimas šildyme
  -20 C°
  Maitinimas, V/Hz
  1~230
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric, Japonija
 •  

  PASTABA: Atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

   


  VISIEMS, KURIEMS REIKIA ŠILDYMO IR VĖSINIMO UŽ MAŽESNĘ KAINĄ

  Šis sieninis kompaktiškas šilumos siurblys (kondicionierius) pritaikytas namams, vasarnamiams, sodo nameliams, kitos paskirties patalpoms. Įrenginyje integruotas WiFi per programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

  EFEKTYVESNIS ŠILUMOS PASKIRSTYMAS IR MAŽESNIS TRIUKŠMO LYGIS

  Šis šilumos siurblys ne tik šildo ar vėsina. Naudojat kitą šilumos šaltinį (pvz. židinį), galima naudoti šilumos siurblio ventiliatoriaus režimą – taip grečiau, plačiau irefektyviau paskirstoma šiluma erdvėje. Šilumos siurblys yra labai tylus (tik 19 dB), įrenginys yra tylesnis ir mažiau girdimas nei šlamantys lapai.

  KAŠTŲ OPTIMIZAVIMAS

  Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingum koeficientu (SCOP – 4,7) gaunama 4,7 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi.

  ŠILUMOS SIURBLIO SISTEMA, APJUNGIANTI AUKŠČIAUSIĄ EFEKTYVUMĄ IR KOMFORTĄ VISUS METUS

  Šilumos siurblys puikus priedas prie jau esamos šildymo sistemos, su paprastu valdymu ir aukštu naudingumo koeficientu. Įrenginys nedideliais kaštais vasaros metu vėsina, prailgina vasarą sodybose, palaiko šilumą šaltuoju metu. MSZ-AP geriausias sprendimas kitos paskirties patalpoms, tokioms kaip garažai, rūsiai, sandėliai – kur reikia šilumos palaikymo šaltuoju periodu.

  GAMYKLIŠKAI INTEGRUOTAS WIFI ADAPTORIUS NUOTOLINIAM VALDYMUI

  Integruotas WIFI per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.

  “I SAVE” FUNKCIJA

  “I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “I-save” funkciją, galima nustatyti minimalią vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, garažuose,kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Daugiau nebereikia rinktis tarp +10 ar +16oC. Dabar galima nustatyti +10, 11, 12, 13…. oC. Su minimalios temperatūros palaikymo funkcija galima nustatyi norimą temperatūrą nuo +10°C iki +31°C.

  SAVAITINIS PROGRAMAVIMAS

  Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegate,kitu metu-mėgautis komfortiška šiluma. Galimi keturi skirtingi nustatymai kiekvieną dieną. Tai ypač aktualu vasarnamiams, sodo nameliams ar kt. paskirties patalpoms, kuriose pastoviai negyvenama ar nedirbama.

  R32– EKOLOGIŠKESNIS APLINKAI

  Šilumos siurblyje naudojamas šaltnešis R32 yra draugiškas aplinkai ir taupo energiją. Tokiu būdu įrenginys prisideda prie aplinkos tausojimo.