Mitsubishi Electric šilumos siurblys oro kondicionierius MSZ-FT25VGK-SC / MUZ-FT25VGHZ-SC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Mitsubishi Electric MSZ-FT25VGK-SC / MUZ-FT25VGHZ-SC
  Kaina 172950 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  PASTABA: prekės kaina derinama. Atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

  Tipas
  Sieninis Inverter
  Galia šaldyme/šildyme, kW
  2,5 (0,8~3,5) / 3,2 (0,9~6,2)
  SEER
  8.6
  SCOP
  4.6
  Vidaus blokas komplekte
  Taip
  Lauko blokas komplekte
  Taip
  Nuotolinio valdymo pultas komplekte
  Taip
  Vidaus bloko matmenys, mm
  280 x 838 x 229
  Lauko bloko matmenys, mm
  714 x 800 x 285
  Triukšmo lygis, dB(A)
  19-49 / 49-52
  Energetinė klasė šaldyme/šildyme
  A++ / A+++
  Darbinis rėžimas šaldyme
  -10 °C / +46 °C
  Darbinis rėžimas šildyme
  -35 °C / +24 °C
  Maitinimas, V/Hz
  230/50
  Svoris, kg
  10 / 40
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric, Japonija
 • MSZ-FT - Mitsubishi Electric darbinis arkliukas! Skandinavijai skirtas šilumos siurblys, specialiai pritaikytas mūsų klimatui.

  ŠILUMOS SIURBLYS, SPECIALIAI PRITAIKYTAS MŪSŲ KLIMATUI

  MSZ-FT serijos unikalus skandinaviškas šilumos siurblys yra sukurtas, pagamintas ir testuotas pagal mūsų klimato sąlygas. Jums nereikės jaudintis dėl šilumos trūkumo net ir esant ekstremaliausioms žiemos sąlygoms. Vienas iš pagrindinių  įrenginio privalumų – padidinta įrenginio galia, o tai reiškia, kad šilumos siurblys gali apšildyti didesnį plotą. Būtent į šilumos siurblio galią ir SCOP reikšmę reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblį savo patalpų šildymui, siekiant užtikrinti komfortišką temperatūrą ir energijos taupymą.

  ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLYS ŠIAURINIAM KLIMATUI

  MSZ-FT serijos šilumos siurblyje yra įdiegta  Hyper Heating technologija, todėl įrenginys šildydamas jūsų patalpas tampa tikru „darbiniu arkliuku“. Patobulinta atitirpinimo funkcija  nuo šiol savo atitirpinimo ciklą automatiškai derina prie aplinkos oro temperatūros, įrenginys  ilgiau šildo be sustojimo.

  AUTOMATINIS CIRKULIAVIMAS

  MSZ-FT įrenginys pasiekęs tikslinę temperatūrą, šildymo režimą automatiškai perjungia į cirkuliacinį režimą, dėl kurio įrenginys pereina į „tik ventiliatoriaus“ būseną ir  išsklaido šilumą iš kitų šilumos šaltinių, tokių kaip malkomis kūrenamos krosnys ar židiniai.

  "DARBINIS ARKLIUKAS“ MAŽOJE PAKUOTĖJE

  Jūsų komfortui užtikrinti Mitsubishi Electric sukūrė šiuolaikinio dizaino, kompaktišką įrenginį, kurį galima sumontuoti nedidelės kvadratūros  patalpose, vasarnamyje, garaže, virš durų, lango arba kitose norimose vietose. Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingumo koeficientu (SCOP – 4, 6) gaunama 4,6 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi. MSZ-FT „darbinis arklys“  yra pasiruošęs viskam.

  „I-SAVE“ FUNKCIJA

  „I-save“ funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant, išeinant iš kambario (nustatomi energiją taupantys parametrai) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo parametrus. Šilumos siurblui veikiant šildymo režimu, aktyvavus „I-save“ režimą, galima nustatyti minimalią  10 °C palaikymo patalpoje temperatūrą.

  INTEGRUOTAS WIFI

  Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.