Kaip pristatomos e-ciupk.lt pirktos prekės?

 •  

  Kaip pristatomos e-ciupk.lt pirktos prekės?

   

  Pristatymas į namus.

  Visoje Lietuvoje Jūsų prekes pristatysime tik už 6.00 Eur. Prekes pristatysime Jums per kurjerius arba įmonės transportu ir atiduosime tiesiogiai į rankas. Pristatymo laiką suderinsime su Jumis telefonu iš anksto. Jeigu prekes Jums pristato kurjeris - tiek pardavėjas tiek kurjeris neatsako už prekių trūkumą ar sugadinimą, jei siuntos įteikimo metu Gavėjas neįrašė siuntą lydiančiame dokumente (manifeste) pastabos apie įpakavimo pažeidimus.

  Todėl prašome:

  1. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
  2. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekisnurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
  3. Padėklas (paletė), kuris yra apvyniotas pakavimo plėvele, yra lygus vienai pakuotei.
  4. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipnijuosta, panaudota paprasta lipni juosta, nors žinote, kad turėjo būti su logotipu irpan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arbanepriimkite siuntos (pakuotės).
  5. Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašyte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik užpakuotę, o ne už pakuotės viduje esanęias vertybes.
  6. Už pakuotės turinį atsako siuntos Siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą, kreipkitės į siuntą siuntusią įmonę.

   

  Atsiėmimas Vilniuje.

  Ciupk.LT prekių atsiėmimo vieta Vilniuje yra Kauno g. 36 (UAB "Anaga" prekybos salonas). Prekes galite atsiimti darbo dienomis 08:00 - 18:00 val., šeštadieniais 10:00 - 15:00 val. Užsakymo metu prašome pažymėti, jog prekes pageidaujate atsiimti Vilniuje, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta.

   


  Atsiėmimas Klaipėdoje.

  Ciupk.LT prekių atsiėmimo vieta Klaipėdoje yra Minijos g. 129 (UAB "Anaga" prekybos salonas - buvęs interjero salonas "Vaivora"). Prekes galite atsiimti darbo dienomis 09:00 - 18:30 val., šeštadieniais 10:00 - 15:00 val. Užsakymo metu prašome pažymėti, jog prekes pageidaujate atsiimti Klaipėdoje, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta.