Pristatymas/atsiėmimas

 •  

  Kaip pristatomos ciupk.lt pirktos prekės?

   

  Mokamas pristatymas į namus / darbo vietą

  Visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) prekių iki 30 kg pristatysimo kaina tik 10 Eur. Stambiagabaričių (vonios, dušo kabinos, katilai ir pan.) arba sunkesnių kaip 30 kg prekių pristatymo kaina 20 Eur. Prekių pristatymo kaina Kuršių Nerijoje 150 Eur. Prekes pristatysime Jums per kurjerius arba įmonės transportu iki užsakyme nurodyto adreso. Į pristatymo kaina neįeina prekių užnešimo paslauga. Pristatymo dieną suderinsime su Jumis telefonu iš anksto. Jeigu prekes Jums pristato kurjeris - tiek pardavėjas tiek kurjeris neatsako už prekių trūkumą ar sugadinimą, jei siuntos įteikimo metu Gavėjas neįrašė siuntą lydiančiame dokumente (manifeste) pastabos apie įpakavimo pažeidimus.

  Todėl prašome:

  1. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
  2. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
  3. Padėklas (paletė), kuris yra apvyniotas pakavimo plėvele, yra lygus vienai pakuotei.
  4. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta, panaudota paprasta lipni juosta, nors žinote, kad turėjo būti su logotipu ir pan.) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arbanepriimkite siuntos (pakuotės).
  5. Neatidarinėkite pakuočių tol, kol nepasirašyte ant P.O.D. Kurjeris atsako tik užpakuotę, o ne už pakuotės viduje esanęias vertybes.
  6. Už pakuotės turinį atsako siuntos Siuntėjas, todėl pastebėję prekių ar vertybių trūkumą, kreipkitės į siuntą siuntusią įmonę.

   

  Nemokamas atsiėmimas Vilniuje

  Prekių atsiėmimo vieta Vilniuje yra Kauno g. 36 (UAB "Anaga" prekybos salonas). Prekes galite atsiimti darbo dienomis 08:00 - 18:00 val., šeštadieniais 10:00 - 15:00 val. Užsakymo metu prašome pažymėti, jog prekes pageidaujate atsiimti Vilniuje, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta.

   

  Nemokamas atsiėmimas Klaipėdoje

  Prekių atsiėmimo vieta Klaipėdoje yra Minijos g. 129 (UAB "Anaga" prekybos salonas - buvęs interjero salonas "Vaivora"). Prekes galite atsiimti darbo dienomis 09:00 - 18:30 val., šeštadieniais 10:00 - 15:00 val. Užsakymo metu prašome pažymėti, jog prekes pageidaujate atsiimti Klaipėdoje, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta.