Mitsubishi Electric sieninis rekuperatorius VL-50S2-E

  • Kraunamos nuotraukos
    Kodas: Mitsubishi Electric VL-50S2-E
    39900
    40500 Sutaupykite 600
    Radote pigiau? Parašykite mums!
    Į krepšelį 

    PASTABA: atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

    Tipas
    Sieninis rekuperatorius
    Kodas
    VL-50S2-E
    Šilumokaičio tipas
    Plokštelinis
    Naudingumo koeficientas, %
    85
    Oro srautas, m³/h
    52,5
    Montavimas
    Sieninis
    CO2 daviklis
    Nėra komplekte
    Valdymo pultas
    Nėra komplekte (Valdymas virvele)
    Matmenys, mm
    245x522x168
    Ortakio diametras, mm
    100
    Maitinimas, V/Hz
    1~230
    Gamintojas
    Mitsubishi Electric, Japonija
    Svoris, kg
    7,5
  •  

    PASTABA: atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

     


     

    Naujoji vieno vamzdžio mini rekuperacinė sistema VL-50

    Itin kompaktiškas naujasis sieninis mini rekuperatorius VL-50 yra skirtas naudoti nuosavuose namuose, butuose, biuruose, ar kitose nedidelėse patalpose, kur stinga ventiliacijos ir nėra galimybės įrengti ortakinę rekuperacinę sistemą. Otimaliam vėdinimui vieno įrenginio paprastai pakanka iki 12-40 m2 ploto patalpoms.

    Mini rekuperatoriaus VL-50 privalumai:

    • Labai paprastas montavimas – gręžiama tik viena skylė (120mm skersmens) specialiam perskirtam oro ištraukimo/padavimo vamzdeliui;
    • Efektyviai ventiliuoja – tiekia į patalpas šviežią aplinkos orą (du greičiai – 16 arba 52,5m3/h), šalindamas iš jų slogų orą;
    • Turi patentuotą Lossnay plokštelinį šilumokaitį, kuriame vyksta temperatūriniai (temp. mainų efektyvumas net iki 85 proc.) ir drėgmės mainai;
    • Įdiegti 2 filtrai;
    • Labai mažos elektros sąnaudos: žemu režimu – tik 4,5 W (aukštu režimu -20 W);
    • Vėdinant patalpas rekuperatoriumi, į vidų neįleidžiamas aplinkos triukšmas ir teršalai – taip užtikrinamas komfortiškas ir sveikas vidaus mikroklimatas.

    Įrenginį galima montuoti tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Tai ypač aktualu vidiniams butams, kuriuose paprastai nebūna daug vietos išorinėse sienose.

    Rekuperacinė sistema VL-50 yra lengvai montuojama ant išorinės pastato sienos, išgręžiant vieną angą, į kurią įstatomas specialus plastiko vamzdelis. Jis yra perskirtas pertvara – tokiu būdu iš patalpų šalinamas nešviežias oras visiškai nekontaktuoja su įtraukiamu lauko oru (oro šalinimas ir šviežio oro tiekimas vyksta tuo pačiu metu), be to, šiame vamzdelyje jau pradeda vykti temperatūriniai mainai, t.y. šalinamas šiltas patalpų oras dalį šilumos perduoda šviežiam šaltam aplinkos orui (vasarą atv.).

    Ši mini rekuperacinė sistema sukurta taip, kad patentuotame įrenginio Lossnay šilumokaityje, kryžiuojant šilto ir šalto oro srautus, o specialiai membranai atskiriant išeinančio ir įeinančio oro srautus, į vidų patenka tik šviežias oras. Ši rekuperacinė sistema VL-50 yra labai kompaktiška, todėl pritaikoma net ir vidiniuose butuose, kuriose paprastai nebūna pakankamai vietos montuoti analogiškas sistemas. Su šia rekuperacine sistema vėdinant patalpas energija nešvaistoma, o į patalpos vidų visada patenka šviežias oras.