Mitsubishi Electric šilumos siurblys oro kondicionierius MSZ-RW35VG-SC / MUZ-RW35VGHZVG-SC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Mitsubishi Electric MSZ-RW35VG-SC / MUZ-RW35VGHZVG-SC
  Kaina 210103 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  PASTABA: prekės kaina derinama. Atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje - teirautis įmonės kontaktais.

  Tipas
  Sieninis Inverter
  Galia šaldyme/šildyme, kW
  3,5 (1,0~4,0) / 4,0 (1,1~7,0)
  SEER
  9,4
  SCOP
  5,1
  Vidaus blokas komplekte
  Taip
  Lauko blokas komplekte
  Taip
  Nuotolinio valdymo pultas komplekte
  Taip
  Vidaus bloko matmenys, mm
  305 x 998 x 247
  Lauko bloko matmenys, mm
  714 x 800 x 285
  Triukšmo lygis, dB(A)
  19-42 / 49-50
  Energetinė klasė šaldyme/šildyme
  A+++ / A+++
  Darbinis rėžimas šaldyme
  -10 °C / +46 °C
  Darbinis rėžimas šildyme
  -35 °C / +24 °C
  Maitinimas, V/Hz
  230/50
  Svoris, kg
  14,5 / 40
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric, Japonija
 • Sieninis MSZ-RW-VG-SC šilumos siurblys su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija,  WiFi adaptoriumi, „I-see“ temperatūriniu jutikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis tiekia šilumą net iki -35°C lauko temperatūros.

  SUPER-SUKURTAS PERGALEI

  Mitsubishi Electric tikslas yra kokybė, ilgaamžiškumas ir garantija. Viskas gaminama mūsų pačių gamyklose, kontroliuojant net pačios mažiausios detalės atsiradimo procesą. Produkto konstrukcija ne tik tvirta, bet ir pasižymi moderniais technologiniais sprendimais.

  VERTINGA INVESTICIJA

  Naudodami naują prekės ženklą „Made for Scandinavia“, garantuojame, kad šilumos siurblys yra įtrauktas į  specialiai Skandinavijai patikrintų produktų asortimentą. Efektyvus ir ekonomiškas šilumos siurblio darbas, net ir pačiomis atšiauriausiomis žiemomis.

  HYPER HEATING

  MSZ-RW serijos unikalus skandinaviškas šilumos siurblys yra sukurtas, pagamintas ir testuotas pagal mūsų klimato sąlygas. Vienas iš pagrindinių įrenginio privalumų –  dar labiau padidinta įrenginio galia. MSZ-RW yra pirmas  šilumos siurblys su įdiegta Hyper Heating technologija, kai nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki -25°C !

  ŠVARUS ORAS – SVEIKAS ŽMOGUS

  Daugelis mūsų 90 proc. dienos praleidžiame patalpose: namuose, darbe ar mokykloje. Oro, kuriuo kvėpuojame patalpose, kokybė taip pat turi tiesioginį poveikį mūsų sveikatai. MSZ-RW įrenginys pristatomas su aukščiausios kokybės filtrų sistema Plasma Quad Plus, kuris sulaiko nuo 94 iki 99 procentų  pelėsių sporas, alergenus, bakterijas, dulkes, virusus ir kitas smulkiasias daleles. Plasma Quad Plus  filtrų sistema kartu su dezodoruojančiu filtru sukuria geresnę patalpų aplinką visai šeimai.

  DEZODORUOJANTIS FILTRAS

  MSZ-RW dezodoruojantis filtras naikina nemalonius kvapus, tokius kaip pelėsio ar tabako kvapas. Per pusvalandį filtras gali sumažinti blogą kvapą net 90 proc. Jūsų oras bus švaresnis, sveikesnis ir gaivesnis

  MAŽIAU TERŠALŲ

  Dulkės ir nešvarumai, kurie po kelerių metų naudojimo nusėda šilumokaityje, ant ventiliatoriaus ir viduje, sumažina šilumos siurblio efektyvumą ir trumpina jo ilgaamžiškumą. Šilumos siurblio  dalys, kurios turi sąlytį su oru yra padengtos nešvarumus ir riebalus atstumiančia  dvigubo barjero danga. Tai leidžia pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir prailginti įrangos tarnavimo laiką.

  AUTOMATINIS RECIRKULIAVIMAS

  MSZ-RW įrenginys pasiekęs tikslinę temperatūrą, šildymo režimą automatiškai perjungia į recirkuliacinį režimą, dėl kurio įrenginys pereina į „tik ventiliatoriaus“ būseną ir išsklaido šilumą iš kitų šilumos šaltinių, tokių kaip malkomis kūrenamos krosnys ar židiniai.

  DRIVE REŽIMAS – PASIRINKIMAS PAPRASTAM  NAUDOJIMUI

  Vieno mygtuko paspaudimu pritaikykite patalpų klimatą asmeniniams poreikiams. Galima pasirinkti norimą veikimo režimą iš WIDE ROOM (Platus kambarys), ECO (Ekonomiškas) arba QUIET (Tylus).

  • WIDE ROOM režimas - padidina oro tūrį ir pučia oro srautą didesniu atstumu, sumažinant temperatūrų skirtumą patalpoje.
  • ECO  režimas - slopina maksimalią galią ir užtikrina veikimo našumą nenaudojant per daug energijos, net jei patalpos temperatūra greitai pasikeičia.
  • QUIET MODE – sumažinamas įrenginio triukšmo lygis, kad aplinka būtų dar labiau  jaukesnė.

  3D I-SEE TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS

  Šilumos siurblys turi “I-see” infroraudonųjų spindulių temperatūrinį  jutiklį, kuris  tolygiai paskirsto šilumą visoje erdvėje. Detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių. Jūs galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Kuomet temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai persijungia į energiją taupantį režimą.

  INTEGRUOTAS WiFi

  Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte  –  ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.